Fiber Optik Medya Dönüştürücü HTB-GS-03 10/100/1000 Mbps SC Liman Tekli Çift Fiber 20 KM Dahili Güç tedarik

Yeni

₺89.33

Stokta var

Fiber Optik Medya Dönüştürücü HTB-GS-03 10/100/1000 Mbps SC Liman Tekli Çift Fiber 20 KM Dahili Güç tedarik
mağazamıza hoşgeldiniz
bizim Hedef:
yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap
Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın. Ben mutluyum bizim öğeler ilgilenen, biz çin'de profesyonel tedarikçi, burada iyi bir iş var umuyoruz.
dükkan duyuru:
ürün sipariş ettiğinizde, birlikte benim mağazasından bir ürün seçebilirsiniz.
en kaliteli; Rekabetçi fiyat; Hızlı Sevkiyat; mevcut nakliye Bırak; Iyi ve Zamanında Hizmet, % 100% Memnuniyet; büyük sipariş için büyük indirim.
W armly Drop Shipping ve Toptan yapmak hoş geldiniz
özellikleri: çift SC fiber konnektör ve bir UTP konektörü sağlayın IEEE802.3z ile tamamen Uyumludur/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX . otomatik algılama yarım/tam dubleks aktarım modu Tx portu için 10/100 otomatik müzakere /1000 Mbp s hızı ve Otomatik MDI/MDIX Tx portu için anahtarı yapılandırmasını sağlamak yarım/tam dubleks aktarım modu Fx portu için fiber mesafe kadar 20 km uzatın 6 Güç için LED ekran, FDX/Col, FX (Link/Act), TEKSAS (Link/Act), FX 1000, TEKSAS 100 kolay görünüm LED göstergeleri kolayca monitör ağ etkinlik durumunu sağlar harici güç kaynağı güç adaptörü: 5 V 2A
özellikler: standart
IEEE802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE802.3u 100BASE-TX/FX Hızlı Ethernet
IEEE802.3z/ab 1000BASE-FX/TX 1000M-Ethernet RJ-45 Port otomatik MDI/MDIX Fiber Portu lif Tipi dalgaboyu -Güç göndermek SC 1310nm SMF:-20dBm (min.) 0dBm (max.) frekans Ofset ± 125, 000bps (veya ± 100ppm) MTU fazla 9036 bayt boyutlar (Gxdxy) 94x71x27mm (Harici güç) giriş Gerilimi DC5V2A (Harici güç girişi: AC100V-AC240V/50-60 HZ) OperationTemperature 0 ° C ~ 70 ° C mağaza Sıcaklık -40 ° C ~ 85 ° C nem 5% ~ 95% yoğuşmasız ağırlık 0.3 kg/parça (Harici Güç) LED Açıklama: LED renk fonksiyonu FX 1000 yeşil yanıyor zaman 1000Base-FX operasyon FX Link/ACT yeşil yanıyor zaman fiber kablo bağlantısı ile uzaktan cihaz iyidir. Bliks herhangi FX trafik mevcut olduğunda güç yeşil yanıyor zaman + 5 V Güç kullanılabilir FDX/Col yeşil tam dubleks modu etkinleştirildiğinde zaman yaktı. çarpışma olduğunda yanıp mevcut olduğunu TX 100 yeşil yanıyor zaman 100Base-TX kablo operasyon TEKSAS Link/ACT yeşil yanıyor zaman TP kablo bağlantısı ile uzaktan cihaz iyidir. herhangi bir trafik mevcut olduğunda yanıp söner
ambalaj Listesi
1x Medya Dönüştürücü
1x Güç Adaptörü (ABD ve AB fiş mevcuttur) paket içerir: 1. Ethernet Medya Dönüştürücü * 1 adet 2. Power Adaptörü ( pls bize sizin güç adaptörü, ya da biz varsayılan adaptörü göndereceğiz )

Etiketler: Ucuz Fiber Optik Medya Dönüştürücü HTB GS 03 10/100/1000 Mbps SC Liman Tekli Çift Fiber 20 KM Dahili Güç tedarik, Yüksek Kalite Fiber Optik Medya Dönüştürücü HTB-GS-03 10/100/1000 Mbps SC Liman Tekli Çift Fiber 20 KM Dahili Güç tedarik, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)
Marka Adı TRENSBATTER
Model Numarası HTB-GS-03
Color Gray
Transmission Distance 20KM
Fiber Connector SC
Power internal power
Fiber Duplex
Mode Singlemode
Max. Data Transfer Rate 1000 Mbps
Wavelength 1310nm

Bir değerlendirme yazın

Fiber Optik Medya Dönüştürücü HTB-GS-03 10/100/1000 Mbps SC Liman Tekli Çift Fiber 20 KM Dahili Güç tedarik

Fiber Optik Medya Dönüştürücü HTB-GS-03 10/100/1000 Mbps SC Liman Tekli Çift Fiber 20 KM Dahili Güç tedarik

Fiber Optik Medya Dönüştürücü HTB-GS-03 10/100/1000 Mbps SC Liman Tekli Çift Fiber 20 KM Dahili Güç tedarik mağazamıza hoşgeldiniz bizim Hedef: yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın. Ben mutluyum bizim öğeler ilgilenen, biz çin'de profesyonel tedarikçi, burada iyi bir iş var umuyoruz. dükkan duyuru: ürün

İlgili ürünler