1.25g için 80 km çift fiber cisco uyumlu dwdm sfp cisco/huawei/zyxel vb.

Yeni

₺2 091.62

Stokta var


yoğun Dalgaboyu Bölmeli Çoğullama (DWDM) küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) vericiler yüksek hızları sağlamak ve fiziksel kompaktlık bugünün ağları gerektirir dağıtım esnekliği ve envanter kontrolü sunarken ağ yöneticileri talep olduğunu. bizim DWDM SFPs tüm mevcuttur 100 GHz veya 50 Ghz C-band üzerinde dalga boylarında DWDM İTÜ ızgara. onlar Çok Kaynak Anlaşması (MSA) standartları geniş ağ donanımları uyumluluk sağlamak için. multirate arayüzleri onlar gibi 4.25 Gbps destek 100 Mbps gelen herhangi bir protokol, için 8G/10G SFP + kategori bakınız. The DW-DS-16xx-xx alıcı-vericiler small form factor takılabilir modülleri için çift yönlü seri optik veri iletişimi gibi 4x/2x/1x Fiber Kanal, SDH/SONET, Ethernet uygulamaları. modüller sıcak takılabilir ve dijital teşhis fonksiyonları alanı ullanılabilir SFP MSA belirtilen bir I2C seri otobüs üzerinden SFF-8472. modülleri IEEE802.3 Gigabit Ethernet standardı gereksinimlerini karşılamak ve ANSI Fiber Kanal özellikler, içinde ve bağlantıları için uygundur Gigabit Ethernet ve Fiber Kanal ortamları.

Etiketler: Ucuz 1.25g için 80 km çift fiber cisco uyumlu dwdm sfp cisco/huawei/zyxel vb., Yüksek Kalite 1.25g için 80 km çift fiber cisco uyumlu dwdm sfp cisco/huawei/zyxel vb., Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 2cm x 2cm x 2cm (0.79in x 0.79in x 0.79in)
is_customized Evet
Marka Adı LODFIBER
Model Numarası DW-DWDM-SFP-80KM
Place of Origin Guangdong, China (Mainland)

Bir değerlendirme yazın

1.25g için 80 km çift fiber cisco uyumlu dwdm sfp cisco/huawei/zyxel vb.

1.25g için 80 km çift fiber cisco uyumlu dwdm sfp cisco/huawei/zyxel vb.

yoğun Dalgaboyu Bölmeli Çoğullama (DWDM) küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) vericiler yüksek hızları sağlamak ve fiziksel kompaktlık bugünün ağları gerektirir dağıtım esnekliği ve envanter kontrolü sunarken ağ yöneticileri talep olduğunu. bizim DWDM SFPs tüm mevcuttur 100 GHz veya 50 Ghz C-band üzerinde dalga boylarında DWDM İTÜ ızgara. onlar Çok Kaynak Anlaşması (MSA)