H2GT48D kurulu, 48*10/100/1000 M RJ45 Portları hat kart 8902E için, 8905E, 8908E, 8912E anahtarı

Yeni

₺52 944.04

Stokta var


H2GT48D kurulu, 48*10/100/1000 M RJ45 Portları hat kart 8902E için, 8905E, 8908E, 8912E anahtarı
8900E hat kartı:
H2GF24D
H2GF48D
H2GT48D
H2XF8D
S1XF12A
S2XF48A
S2LQ6L2A
S1GF48A
S1GT48A
S2XF4A
yapılandırmaları ihtiyacınız olacak hangi onaylamak için lütfen bana ulaşın. teşekkürler.
ZTE GTGO 8 port GPON OKT hat kartı (8 ile sınıf B + T/R SFP) için C320 ABD $600.00 /adet
LTE4302M-BC + EPON-OLT-PX20 + 1.25G Hisense SFP Modülü ABD $40.00 /adet
ZTE ETGO 8 port EPON OKT hat kartı (8 ile SFP) C300 veya C320 için ABD $500.00 /adet
ZTE ZXA10 C320 EPON destekler, GPON10G-EPON, XG-PON1, NG PON2, P2P ABD $3100.00 /adet
DTI kurulu ZXJ10 saklanan program kontrol Anahtarı için ABD $830.00 /adet
orijinal UÇ FTLX1471D3BCL SFP + 10GBASE-LR 10G-1310nm-10Km MALEZYA MADE IN ABD $190.00 /adet
ZXA10 C220 Unlink Kartı EIG C220 OKT Için ABD $150.00 /adet
ZXA10 C220 Unlink Kartı EIGM C220 OKT Için ABD $300.00 /adet
ZXA10 C220 yönetim kartı Için GCSD C220 OKT ABD $400.00 /adet
orijinal UÇ FTLF8519P2BNL-HW 1000BASE-SX 2.125G-850nm-0.5Km-MM-eSFP MALEZYA MADE IN ABD $27.00 /adet

Etiketler: Ucuz H2GT48D kurulu, 48*10/100/1000 M RJ45 Portları hat kart 8902E için, 8905E, 8908E, 8912E anahtarı, Yüksek Kalite H2GT48D kurulu, 48*10/100/1000 M RJ45 Portları hat kart 8902E için, 8905E, 8908E, 8912E anahtarı, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 40cm x 40cm x 10cm (15.75in x 15.75in x 3.94in)
Model Numarası H2GT48D
Marka Adı HKYOUZI

Bir değerlendirme yazın

H2GT48D kurulu, 48*10/100/1000 M RJ45 Portları hat kart 8902E için, 8905E, 8908E, 8912E anahtarı

H2GT48D kurulu, 48*10/100/1000 M RJ45 Portları hat kart 8902E için, 8905E, 8908E, 8912E anahtarı

H2GT48D kurulu, 48*10/100/1000 M RJ45 Portları hat kart 8902E için, 8905E, 8908E, 8912E anahtarı 8900E hat kartı: H2GF24D H2GF48D H2GT48D H2XF8D S1XF12A S2XF48A S2LQ6L2A S1GF48A S1GT48A S2XF4A yapılandırmaları ihtiyacınız olacak hangi onaylamak için lütfen bana ulaşın. teşekkürler. ZTE GTGO 8 port GPON OKT hat kartı (8 ile sınıf B + T/R

İlgili ürünler