Hakkında ayrıntılar büyütmek için resmin üzerine fare KıRMıZı ROUGE DIALUX PARLATMA BILEŞIK LEHÇE SARı ALTıN & GÜMÜŞ TAKı METALLER

Yeni

₺32.03

/ ₺34.82

Stokta var

KıRMıZı ROUGE DIALUX PARLATMA BILEŞIK LEHÇE SARı ALTıN & GÜMÜŞ TAKı METALLER
DIALUX KıRMıZı ROUGE Marka parlatma bileşik başlangıçta Altın Parlatma bileşik fransa'da formüle olduğunu, bu en popüler parlatma bileşik Sarı Altın için 50 yıldır. The Dialux parlatma bileşik olduğunu ortaya çıkarmak için bir Yüksek Sınıf premium lehçe En Yüksek Parlaklık ve Takı için Glow. ROUGE Değerli Altın Metaller Takı Parlatma için özel olarak formüle olduğunu.
ürün adı olmak döndü, Rouge Fransız Orijinal KıRMıZı Rouge Kırmızı ve bu demektir " RUJ KıRMıZı "-ROUGE DE PARIS süper bitirme Sarı renk metaller için Kullanılan, özellikle Altın.
biz kullanım terminoloji " Rouge " (Fransızca için anlamı Rouge Kırmızı olduğunu)
popüler kelime haline gelmiştir gibi birçok tanımlamak için kullanılan
takı Parlatma bileşikler.
The bileşiklerin Dialux Marka yaygın Kuyumcular tarafından, Silversmiths, saatçiler, Otomotiv Detaylandırma, ve Metalsmiths.
NOT: Biz bu sayfanın altındaki öneriler parlatma dahil var, size yardımcı olacaktır.
özellikler:
Bar boyutu: 4 " x 1 " x 1-1/8 "-100mm x 25mm x 30mm
Bar Ağırlık: 120 Gram-4 Oz.
barlar gibi tek tek sarılır Çikolatalar
· kullanır Kademeli Aşındırıcılar
· Katkı ile harmanlanmış
· uzun Ömürlü Kompozisyon ile Minimum Kullanımı
· iyi Yapışma Parlatıcı Tekerlekler
·-Yüksek Parlaklık-Yüksek Parlaklık üretir
PARLATMA ÖNERILER:
bizim tavsiyeler ve öneriler Parlatıcı en iyi sonuçları elde etmek mümkün:
· kullanım için doğru bileşik metal lehçe için çalışıyoruz
· bu gerekli olabilir 2 veya 3 adımlar geçmesi, parlatma içinde almak için optimum sonucu elde etmek için arıyoruz.
· emin olun parçaları ediliyor cilalı pürüzsüz ve temiz vardır, hatları ve çizikler kaldırmak için aşındırıcı uygun kullanın.
· aynı buff ile farklı bileşikler kullanmaktan kaçının, eğer sonra temizlemek için emin olun ve kaldırmak zorunda herhangi sertleştirilmiş bileşik kalıntı yüzeyde kenar ile bir buff rake.
· sizin ayırmak için meraklıları çeşitli metaller, altın, gümüş, pirinç... tüm metaller için aynı tutkunu kullanmamaya çalışın. eğer zorunda sonra temizlenmiş emin olun meraklıları vardır (giyinmiş) ile bir tutkunu tırmık.
· bir temiz parlatıcı tekerlek kenar önemlidir.
· buff izin ve onlar için yapılmış ve formüle bileşik çalışma gerçekleştirmek için, aşırı kuvvet veya basınç süreci zarar edecek.
· olduklarında Platin ile çalışma için kullanılan bir tutkunu kullanın asla başka bir türü metal.
IŞ GÜVENLI! çalışma döner motorlar ve tekerlekler ile tehlikeli olabilir, eğer uygun güvenlik prosedürleri uyulmadığı. kendinizi koruyun, parmaklarınızı ve eller, sizin yüz ve gözler, ve respiratörlerden kullanın.

Etiketler: Ucuz Hakkında ayrıntılar büyütmek için resmin üzerine fare KıRMıZı ROUGE DIALUX PARLATMA BILEŞIK LEHÇE SARı ALTıN & GÜMÜŞ TAKı METALLER, Yüksek Kalite Hakkında ayrıntılar büyütmek için resmin üzerine fare KıRMıZı ROUGE DIALUX PARLATMA BILEŞIK LEHÇE SARı ALTıN & GÜMÜŞ TAKı METALLER, Çin Takı Araçlar ve Ekipmanları Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
öğe Türü Jewelry Tools & Equipments
Item Type Jewelry Tools & Equipments
Color Red
Jewelry Tools & Equipments Type Rotary Tools & Accessories
Item Weight 120 g

Bir değerlendirme yazın

Hakkında ayrıntılar büyütmek için resmin üzerine fare KıRMıZı ROUGE DIALUX PARLATMA BILEŞIK LEHÇE SARı ALTıN & GÜMÜŞ TAKı METALLER

Hakkında ayrıntılar büyütmek için resmin üzerine fare KıRMıZı ROUGE DIALUX PARLATMA BILEŞIK LEHÇE SARı ALTıN & GÜMÜŞ TAKı METALLER

KıRMıZı ROUGE DIALUX PARLATMA BILEŞIK LEHÇE SARı ALTıN & GÜMÜŞ TAKı METALLER DIALUX KıRMıZı ROUGE Marka parlatma bileşik başlangıçta Altın Parlatma bileşik fransa'da formüle olduğunu, bu en popüler parlatma bileşik Sarı Altın için 50 yıldır. The Dialux parlatma bileşik olduğunu ortaya çıkarmak için bir Yüksek Sınıf premium lehçe En Yüksek Parlaklık ve Takı için

İlgili ürünler