8 inç AT080TN42 LCD ekran özel fiyat $109

Yeni

₺149.51

/ ₺204.80

Stokta var


pro dikkat ediniz:
fiyat onay: mağaza emtia fiyatları miktar satın için, piyasa faktörleri, ve zaman zaman değiştirmek, pro mağaza soruşturma öncesi ve sonrası fotoğraflandı onay, ve sonra fotoğraflandı ürünleri.
teslimat onay: kırılgan ürünler için LCD ekran için sevkiyat öncesi dükkanı testi sağlam, standart LCD ile sıkı göre düzgün paketi tamamlamak için, emin sorun sonra etiket yapıştırın ve mağaza kütüphane, kurye şirketi tarafından yayınlanan yanlısı seçilen. (varsayılan SF express)
makbuz onay: kırılgan ürünleri imzalamadan önce kontrol edilmelidir , dikkatle paketi kurye ön açıldı gerekir ürün hasarlı olup olmadığını kontrol, hasar varsa, hemen mağaza temas lütfen, makbuz ve bulunmuştur sonra gibi kırık sorunu, garanti altında değil.
müşteri hizmetleri: ürünü onaylamak lütfen alındıktan testi içinde iki gün, gözyaşı etmeyiniz mağaza folio etiket yırtık güvenlik test ederken, sonra iki gün işareti beri testi tamamlandı, fazla üçüncü gün (üçüncü gün dahil) bu mağaza sorumlu değildir.
işbirliğiniz için teşekkür ederim, ben mutlu bir alışveriş diliyoruz!
bir şey varsa, gider Internet iletişim kuramıyor, arayınız!!
İletişim: bırakır
irtibat numarası 15989558067
iletişim adresi: Shenzhen Şehir, Futian Ilçe Huaqiang Kuzey, Zhenhua Road, gaokede elektronik ticaret merkezi 42002

Etiketler: Ucuz 8 inç AT080TN42 LCD ekran özel fiyat $109, Yüksek Kalite 8 inç AT080TN42 LCD ekran özel fiyat $109, Çin Tablet LCDs ve Paneller Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 22cm x 22cm x 5cm (8.66in x 8.66in x 1.97in)
Marka Adı lanjuu
Ürün Tipi tablet LCD

Bir değerlendirme yazın

8 inç AT080TN42 LCD ekran özel fiyat $109

8 inç AT080TN42 LCD ekran özel fiyat $109

pro dikkat ediniz: fiyat onay: mağaza emtia fiyatları miktar satın için, piyasa faktörleri, ve zaman zaman değiştirmek, pro mağaza soruşturma öncesi ve sonrası fotoğraflandı onay, ve sonra fotoğraflandı ürünleri. teslimat onay: kırılgan ürünler için LCD ekran için sevkiyat öncesi dükkanı testi sağlam, standart LCD ile sıkı göre düzgün paketi tamamlamak için, emin

İlgili ürünler