DCDC DC 60 V Ayarlanabilir Adım-aşağı Voltaj Regülatörü Modülü LCD Gerilim Ampermetre Çift Ekran

Yeni

₺91.90

/ ₺96.74

Stokta var


açıklamak: ürünlerin kullanımı ile ilgili olarak, abd dikkatle bakmak lütfen, ve nerede doğrudan bize bir mesaj bırakın biz anlamıyorum. bebeğin önce teknik personel gönderir elektrik testi dışarı göndereceğiz. bebek aldıktan sonra, bağlantı yöntemi bakın ve sonra elektrikli lehim üzerinde test ve sonra üzerinde, çünkü kendi yanlış çizgi, misoperation veya DIY değişti hiçbir garanti Oh!
kalibrasyon talimatları: modül kalibrasyon fonksiyonu vardır, ve sorunu hakkında endişelenmenize gerek yoktur ölçüm yanlışlık. ekran olduğunu bulursanız doğru değildir veya sayısı sıkışmış, sağ ve sol düğmeleri seferber olamaz, bu aşağıdaki şekillerde kalibre edilebilir.
gerilim kalibrasyon yöntemi: güç olduğunda hiçbir yük, basın sol tuşu ve güç kaynağı koymayın, yayın sol tuşu, gerilim ekran yanıp sönmeye başlar, ve çıkış terminali gerilim multimetre ile ölçülür, ve sol ve sağ tuşa basıldığında. gibi multimetre modülü görüntülemek ve akım ekran gerilim değerleri aynı vardır, multimetre ölçüm değeri 12.6 V, bu ekran modülü 12.6 V transfer edilebilir, üç saniye otomatik güç tekrar kaydetmek yani, gerilim kalibrasyon tamamlandı. hata 0.05 V içinde kalibre edilebilir, ve eğer hata büyüktür, tekrar çalıştı olabilir.
akım kalibrasyon yöntemi: gerilim, kalibre taşınan yük olduğunu. İlk kullanım ölçmek için multimetre gerçek akım değeri, güç kapalı, doğru güç kaynağı içine anahtar koymak değil tutun, yayın sağ tuş, ekran akım değeri titreşmeye başlar, basın sol ve sağ tuşları multimetre için gösterileri gibi aynı ekran modülü akım değeri, multimetre ölçüm değeri 1.8A, bu ekran modülü 1.8A transfer edilebilir, üç saniye otomatik güç tekrar kaydetmek yani, geçerli kalibrasyon tamamlandı.
ürün özellikleri: ince akrilik kabuk. ekran ile parlak yüksek çözünürlüklü LCD ekran, can ekran gerilim ve akım, mavi ve beyaz, geniş herhangi bir açı çok açıktır, dijital tüp ekran seckill kullanımı benzer ürünleri, sıradan dijital bir süre için kötü olacak, bu ürün bu tür var etmez sorunu. İlk düğme seti kadar gerilim ayarlayın, sol tarafta gerilimi azaltmak için, doğru gerilim eklemektir. bir kez, 0.05 V gerilim tarafından ayarlanır, ve gerilim 1 S tarafından ayarlanır. gerilim hızla düzeltilmiş olabilir, ve bu yüz bin kere basın dayanabilir. benzer potansiyometre ile karşılaştırıldığında, gerilim yönetmeliği daha rahat ve hızlı olduğunu.
ürün parametreleri:
giriş gerilimi: 8-60 V, kullanım için 55 V ödenek saklayınız. çıkış gerilimi: 3 V-32 V son ayarlanan gerilim otomatik olarak kaydetmek için sürekli olarak ayarlanabilir (giriş gerilimi yukarıdaki çıkış gerilimi fazla 1 V olduğunu). çıkış akımı: maksimum 7A, 5A içinde kullanılması tavsiye edilir. ateş olduğunda büyük olduğunu, lütfen kendiniz ısı sorunu çözmek. not: yük için geçerli boyutu adaptif olduğunu, ve ayarlanabilir değildir. giriş savunma sayaç: yoktur kısa devre koruması: doğruluk: 1%, gerilim üç-bit ekran, akım iki-bit ekran, birim Bir. dönüşüm verimliliği: % 95% kadar (verimlilik ilgilidir giriş, çıkış voltajı, akım, basınç farkı). yük ayar oranı S (I) ≤ 0.8%, gerilim ayar oranı S (U) ≤ 0.8% boyutu 62mm * 44mm * 18mm ağırlık 45g eğer şarj ve şarj için kullanılan, giriş terminali sonu ve kesmek lütfen pili çıkarın pili önlemek için dönmeden hasar modülü! çıkışta veya geri akış önleyici bir ekleyin.
\'

Etiketler: Ucuz DCDC DC 60 V Ayarlanabilir Adım aşağı Voltaj Regülatörü Modülü LCD Gerilim Ampermetre Çift Ekran, Yüksek Kalite DCDC DC 60 V Ayarlanabilir Adım-aşağı Voltaj Regülatörü Modülü LCD Gerilim Ampermetre Çift Ekran, Çin Sayaçlar Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Marka Adı TailKuKe
diy malzemeleri elektrik

Bir değerlendirme yazın

DCDC DC 60 V Ayarlanabilir Adım-aşağı Voltaj Regülatörü Modülü LCD Gerilim Ampermetre Çift Ekran

DCDC DC 60 V Ayarlanabilir Adım-aşağı Voltaj Regülatörü Modülü LCD Gerilim Ampermetre Çift Ekran

açıklamak: ürünlerin kullanımı ile ilgili olarak, abd dikkatle bakmak lütfen, ve nerede doğrudan bize bir mesaj bırakın biz anlamıyorum. bebeğin önce teknik personel gönderir elektrik testi dışarı göndereceğiz. bebek aldıktan sonra, bağlantı yöntemi bakın ve sonra elektrikli lehim üzerinde test ve sonra üzerinde, çünkü kendi yanlış çizgi, misoperation veya DIY değişti

İlgili ürünler